SYSTEMY WIZYJNE

Wdrożenie dobrego systemy CCTV jest niezbędne do zapewnienia odpowiedniej ochrony obiektu. Projektowane przez nas systemy posiadają wysoką jakość nagrywani, dostęp dp nagrania w czasie rzeczywistym oraz zaawansowane funkcje analityczne, które pozwalają na łatwe i skuteczne wykrywanie zagrożeń.

Dostarczamy systemy CCTV dopasowane do różnych rozmiarów obiektów, stopnia ochrony, warunków i potrzeb.

Bez względu na specyfikę obiektu, nasze rozwiązania są zaprojektowane w sposób indywidualny i zawsze z dbałością o najwyższą jakość oraz profesjonalizm.

SYSTEMY WIZYJNE

Nasze rozwiązania CCTV wyróżniają się dzięki elastyczności i skalowalności. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb klienta, oferując rozwiązania na miarę ich wymagań.

Oferowane kamery są wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu zapewniają nie tylko wysoką jakość obrazu, ale także trwałość i niezawodność.

Zaawansowane rejestratory NVR pozwalają na łatwe zarządzanie i dostęp dp nagranych materiałów. Rejestratory video umożliwiają także korzystanie z funkcji analizy video.

KAMERY WEWNĘTRZNE

Odkryj nasze kamery wewnętrzne – klarowny obraz, łatwa obsługa i dyskretny design.

KAMERY ZEWNĘTRZNE

Oferowane kamery zewnętrzne zapewniają wysoką jakość obrazu i są odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

STACJA KLIENTA

Stacja operatora pozwala na łatwe zarządzanie kamerami i szybkie reagowanie na sytuacje zagrożenia wykorzystując intuicyjny interfejs.

REJESTRATORY

Dzięki naszym rejestratorom video z łatwością zapiszesz i przejrzysz nagrania z monitoringu CCTV w wysokiej jakości, również w trybie online.

ANALIZA VIDEO

Jedną z zaawansowanych funkcji, którą oferują nasze rozwiązania jest analiza wideo. Nasze systemy wykorzystują zaawansowane algorytmy, które umożliwią odczytywanie tablic rejestracyjnych samochodów, czy rozpoznawanie twarzy.

Dzięki temu, w razie potrzeby możemy szybko z\identyfikować osoby lub pojazdy zagrażające bezpieczeństwu.

OCHRONA PERYETRYCZNA

Systemy ochrony perymetrycznej, które wykorzystują radary i kamery obrotowe, zapewniają maksymalne bezpieczeństwo wokół obiektów. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii detekcji ruchu, takich jak radary, w połączeniu z kamerami obrotowymi, system może błyskawicznie wykryć i zarejestrować każde podejrzane zachowanie w obrębie określonej strefy.

Zastosowanie takiego rozwiązania jest szczególnie istotne w przypadku ochrony obiektów krytycznych, takich jak elektrownia, porty czy lotniska, gdzie niezawodność systemu jest kluczowa dla zapewnienia bezpieczeństwa.

SYSTEMY RADAROWE

Dzięki radarowej detekcji ruchu oraz możliwości obrotu kamer, możliwe jest skuteczne monitorowanie i zabezpieczanie dużych terenów przed niepożądanymi intruzami.

Rozwiązanie pozwala również na optymalizację kosztów dzięki zmniejszeniu liczby kamer, infrastruktury sieciowej i obsługujących pracowników ochrony.